Tekme | Starejše deklice A (SDA) Krim Mercator

Urnik in rezultati 2021/22

Petek
27. maj
17.30
Finale, 9. krog
ŠD Golovec

ŽRK Z'dežele

32:24

Krim Mercator

Nedelja
22. maj
11.00
Finale, 8. krog
ŠD Slovenj Gradec

DRŠAM

22:22

Krim Mercator

Petek
13. maj
17.00
Finale, 7. krog
OŠ Kašelj

Krim Mercator

19:30

ŽRD Litija

Torek
17. maj
17.00
Finale, 4. krog
ŠD Kašelj

Krim Mercator

18:37

ŽRK Z'dežele

Sobota
7. maj
16.00
Finale, 6. krog
1. OŠ Žalec

ZD Žalec

17:32

Krim Mercator

Nedelja
10. april
14.30
Finale, 3. krog
OŠ Kašelj

Krim Mercator

27:22

DRŠAM

Nedelja
3. april
16.00
Finale, 2. krog
ŠD Litija

ŽRD Litija

29:28

Krim Mercator

Petek
25. marec
17.00
Finale, 1. krog
ŠD Kašelj

Krim Mercator

23:16

Zelene doline Žalec

Torek
8. marec
19.30
10. krog
ŠD OŠ AMŠ

Vrhnika

27:35

Krim Mercator

Sobota
5. marec
11.00
4. krog
Modra dvorana

Jadran Bluemarine HK

24:22

Krim Mercator

Petek
18. februar
17.00
9. krog
OŠ Kašelj

Krim Mercator

24:25

Jadran Bluemarine HK

Nedelja
12. december
11.00
8. krog
ŠD Lucija

Piran

25:25

Krim Mercator

Sobota
4. december
14.00
7. krog
OŠ Kašelj

Krim Mercator

34:13

Škofja Loka

Torek
23. november
17.00
5. krog
OŠ Kašelj

Krim Mercator

32 : 17

Vrhnika

Torek
16. november
16.45
3. krog
OŠ Kašelj

Krim Mercator

29 : 20

Piran

Sobota
20. november
14.00
6. krog
ŠD Police

Mlinotest Ajdovščina

22 : 27

Krim Mercator

Nedelja
10. oktober
10.00
2. krog
ŠD Poden

Škofja Loka

17 : 18

Krim Mercator

Sobota
2. oktober
10.30
1. krog
OŠ Kašelj

Krim Mercator

17 : 19

Mlinotest Ajdovščina

LESTVICA | Starejše deklice A (Finale za 1. mesto)

T
T
Z
N
P
+/-
1.

ŽRD Litija

18
8
7
0
1
(244:177) +67
3.

ŽRK Z'dežele

16
8
6
0
2
(272:190) +82
2.

ŠD Jadran Bluemarine HK

14
8
5
0
3
(227:212) +15
4.

RK Krim Mercator

7
8
3
1
4
(239:254) -15
5.

DRŠ Alen Mihalj

3
8
1
1
6
(181:259) -78
6.

RK Zelene doline Žalec

2
8
1
0
7
(172:243) -71

LESTVICA | Starejše deklice A (zahod)

T
T
Z
N
P
+/-
1.

ŠD Jadran Bluemarine HK

19
10
9
1
0
(241:188) +53
2.

RK Krim Mercator

13
10
6
1
3
(263:209) +54
3.

ŽRK Mlinotest Ajdovščina

13
10
6
1
3
(224:215) +9
4.

RK Piran

11
10
5
1
4
(226:227) -1
5.

ŠDRŠ Vrhnika

4
10
2
0
8
(201:247) -46
6.

ŽRD Škofja Loka

0
10
0
0
10
(176:245) -69