Obe ekipi starejših deklic do novih zmag

Krim-DRŠAM_SDB_001_13112015_UrosPihnerTudi starejše deklice so že globoko v tekmovalni sezoni. Starejša ekipa, ki nastopa v kategoriji A, je v preteklem vikendu odigrala že osmo tekmo. Tokratne nasprotnice so se pripeljale iz Kranja. Naša dekleta jim niso pustila veliko možnosti. Že v prvem polčasu so jim ušle na 17:7, v drugem delu pa so le potrdile svojo zmago (36:12)

Mlajša ekipa je tokrat gostila gostje iz Slovenj Gradca, ki jih vodi Alen Mihalj. V prvem polčasu smo spremljali zelo izenačeno srečanje, ki pa je v drum delu popolnoma pripadel našim dekletom. Na svoji trtji tekmi so starejše deklice B slavile z rezultatom 27:16.