Do prvomajskih počitnic ekipe čakata še po dve tekmi

Mlade ekipe Krima Mercatorja se ne ustavljajo. Praktično ne mine dan, ki ne bi prinesel novih tekem in gostovanj širom Slovenije. V torek so starejše deklice B proti Metliki na najboljši mogoči način začele končnico za najvišja mesta, dan kasneje pa je ekipa mlajših deklic B, Ljubljana, po zmagi proti Logatcu osvojila nove točke v finalu, ki se bo že prevesilo v drugi del.
Konec tedna bomo znova popolnoma rokometno razpoloženi. V soboto in nedeljo bomo spremljali devet tekem, dogajanje pa se bo znova nadaljevalo vse do srede. Pred prvomajskimi počitnicami, ki bodo za dober teden dni prekinile tekmovalni spored ekipe čakata še dve koli, ki bosta morda že nakazala na katera mesta se bodo uvrstile naše ekipe.

Medtem, ko lahko prva ekipa članic že v soboto potrdi 23 naslov državnih prvakinj, odlično kaže tudi mlajšim ekipam. Mladinke, kadetinje, starejše deklice B in mlajše deklice A zasedajo prvo mesto, starejše deklice A drugo. V kategoriji mlajših deklic B, kjer so v finalu kar tri naše ekipe, smo uvrščeni na 1., 4. in 5. mesto.

SPORED PRIHAJAJOČIH TEKEM MLAJŠIH SELEKCIJ:
sobota, 14. april 2018
MDA, ob 15.30, RK Krim Mercator A : ŽRK Velenje
MDB, ob 17.00, RK Krim Mercator A : DRŠ Alena Mihalja
ČL, ob 19.00, RK Zelene doline Žalec : RK Ljubljana

nedelja, 15. april 2018
MDB, ob 11.00, RK Krim Mercator B : Ž.U.R.D. Koper
ML, ob 15.45, RK Ljubljana : RK Naklo
KD, ob 18.00, RK Krim Mercator : ŽRD Litija

ponedeljek, 16. april 2018
SDB, ob 17.00, RK Ljubljana : ŠD JB Hrpelje-Kozina

torek, 17. april 2018
SDA, ob 18.15, RK Krim Mercator : ŽRK Krka

sreda, 18. april 2018
KD, ob 16.15, RK Krim Mercator : DRŠ Alena Mihalj