Sezono končale starejše deklice in kadetinje

SDAinKAD-Logatec-002_20122015_UrosPihnerStarejše deklice in kadetinje so svoje tekme v letošnjem letu zaključile na gostovanju v Logatcu. Zaradi zaporednih tekem so se tokrat lahko spodbujale med seboj. Starejše deklice so se dolgo časa upirale, a so na koncu morale priznati premoč. Kadetinje so že kmalu odločile tekmo v svojo korist.

Starejše deklice so skozi večino tekme držale izenačen rezultat, ob koncu prvega polčasa so zaostajale za le en zadetek (13:12). Tudi v drugem so pridno sledile domačinkam, vse do rezultata 19:18. V zadnjih minutah pa so nekaj več sreče s streli imele domačinke, ki so ob koncu tekme ušle na 29:23.

RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC – RK KRIM MERCATOR 28:23 (13:12)
RK Krim Mercator:
Simšič, Jeršin, Kralj 6, Dragar 6, Tomc, Ambrož 4, Gavrilovič 4, Ljubijankič 3, Miklič, Kos.

Za starejšimi deklicami so na parket stopile še kadetinje. Že v uvodnih minutah so povedle z 2:8 in v visokem ritmu nadaljevale skozi celotno tekmo. Prvi polčas se je končal z rezultatom 8:17, v drugem so naša dekleta še bolj stopila na plin in ravno ob koncu tekme so ujele najvišjo razliko, ki je znašala 17 zadetkov (16:33).

RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC – RK KRIM MERCATOR 16:33 (8:17)
RK Krim Mercator: Dežman 3, Gjerek, Panđa 6, Andonova 1, Kocjančič 2, Semrajac 5, Gavrilovič J. 5, Volenc, Krese 4, Gomilar Zickero 2, Jeras, Perše 4, Miklič, Gavrilovič N., Ambrož.