Po visoki prednosti so se zatresle roke

Mlajše Krimove članice so odlično začele tekmo proti Kopru, nato pa so roke postale nenatančne in obalna ekipe je prišla do novega para točk, 27:31.

Še druga zaporedna domača tekma se je za domače rokometašice začela odlično, povedle so z 7:2 in prisilile gostujočo klopv prvo minuto odmora. Po njej so koprske rokometašice zaigrale bistveno bolje in hitro prišle do minimalne prednosti. Iza Bon Brzin je le deset sekund pred koncem prvega polčasa zadela za 15:15, a Koprčanke so našle pot do 16. zadetka.

V drugi polčas so znova bolje krenile domače rokometašice, povedle so z 18:17, a sledila je serija petih zaporednih zadetkov. Koprčanke prednosti niso več izpustile iz rok, na krajši reprezentačni premor odhajajo z dvema zmagama.

Ljubljančanke bi morale v tretjem kolu gostovati v Zagorju, a točni datum tekme še ni znan.