Članice (RK LJUBLJANA), 1.A DRL

Mlade članice do izredne zmage proti Zagorju

Mlade članice Ljubljane so po izjemno odigrani končnici prišle do prve zmage v novi sezoni domačega prvenstva. Z rezultatom 28:25 so slavile proti Zagorju in mu tako prizadejale še drugi zaporedni poraz. Da nas čaka razburljivo srečanje je bilo jasno že v prvih minutah. Ljubljančanke so z zadetkoma Maje Krese in Tjaše Polajnar Vešligaj začele

Read More

Krimovke v Žalec, Ljubljana na Ptuj

Na sedežu Rokometne zveze Slovenije so danes opravili žreb osmine finala Pokala Slovenije, obe naši ekipi čakata gostovanji – Krimovke se bodo podale v Žalec, Ljubljančanke pa do Ptuja. Prvi pokalni korak naj bi opravili v sredo, 24. oktobra. Rokometašice Krima Mercatorja bodo pot proti 26. pokalni lovoriki začele proti ekipi, ki je bila nasprotnica

Read More

S pripravami na novo sezono začele tudi mladinke

Mladinke so pod vodstvom kondicijskega trenerja Boštjana Eferla začele priprave na novo sezono. Vsa dekleta bodo obenem tudi del mlajše članske ekipe, RK Ljubljana. Trenerka članske ekipe ostaja Nataša Derepasko. Mladinke bodo med pripravami odpotovale tudi na mednarodni turnir v avstrijsko prestolnico Dunaj. Turnir bo potekal med 23. in 26. avgustom, spored tekem bomo sporočili v

Read More

Ljubljančanke pokal končale na četrtem mestu

Prijetno presenečenje aktualne sezone so zagotovo mlade Krimove članice, ki so si v državnem prvenstvu brez večjega napora zagotovile mesto med najboljšo osmerico. V pokalnem tekmovanju pa so naredile še korak dlje, prek Ajdovščine in Ptuja so se zasluženo uvrstile med najboljše štiri ekipe v državi. Nasprotnice na zaključnem turnirju so v državnem prvenstvu uvrščene

Read More

Mlade članice jutri, ob 15.30, v boj za bron

Krimova mlajša članska ekipa, Ljubljana, je na prvi polfinalni tekmi Pokala Slovenije proti Zagorju izgubila z 19:24. Ljubljančanke se bodo za tretje mesto pomerile s poražencem tekme med Krimom Mercatorjem in celjsko ekipo Z’dežele, ki se bo začela ob 18.30.Po letu 2016 se je zaključni turnir Pokala Slovenije ponovno vrnil na Kodeljevo. Na njem sploh

Read More

Krimovke v polfinalu proti Celju, Ljubljančankam Zagorje

Na sedežu Rokometne zveze Slovenije smo na žrebu dobili polfinalne pare, ki se bodo za finalno vstopnico Pokala Slovenije na Kodeljevem pomerili 31. marca. Krimovke čaka tekma proti Celjankam, Ljubljančanke pa bodo izzvale Zagorje. Na zaključni turnir Pokala Slovenije sta prvič uvrščeni obe naši članski ekipi, Krim Mercator in Ljubljana. Prve so v četrtfinalu ustavile

Read More

ZGODOVINSKO! Na zaključni turnir obe članski ekipi!

Kar se je napovedovalo in odkrito želelo, se je naposled tudi zgodilo. Naša mlajše članice so znova dokazale kaj znajo in zmorejo, ko se trdo delo na treningih odraža tudi na tekmah. Z gostovanja na Ptuju so se vrnile z visoko zmago 40:28, ki jih bo popeljala na zaključni turnir Pokala Slovenije. Pričakovano so se

Read More

Krimovke in Ljubljančanke prikazale pravi all star derbi

14. kolo državnega prvenstva je znova prinesel derbi naših članskih ekip. Mlade Ljubljančanke se niso ustrašile izziva, igrale so odlično in zelo dolgo držale stik z evropskimi Krimovkami, ki imajo pred četrto tekmo glavnega dela Lige prvakinj, nekaj več dni za pripravo na pomemben dvoboj proti danskemu Midtjyllandu. Ljubljančanke so ob koncu prvega polčasa celo

Read More

Ljubljančanke razorožile drugouvrščeno Zagorje

Da se trdo delo in zavzetost na treningih slej ko prej pozna tudi na tekmah so danes na najlepši mogoč način prikazale mlade članice. Na Kodeljevem so z 28:25 razorožile Zagorje, drugouvrščeno ekipo državnega prvenstva. Članice so v aktualni sezoni že večkrat nevarno zapretile. V pokalnem tekmovanju so izločile Ajdovščino, v državnem prvenstvu pa dvakrat

Read More

Na Valentinovo za zaključni turnir Pokala Slovenije

Na sedežu Rokometne zveze Slovenije so danes opravili žreb četrtfinalnih parov Pokala Slovenije. Krimovke se bodo za zaključni turnir pomerile proti Žalčankam, mlajše članice pa bodo gostovale na Ptuju. Udeležence zaključnega turnirja naj bi dobili na Valentinovo sredo, 14. februarja. Dvoboj med Krimom Mercatorjem in Žalcem bomo videli že to sredo, 17. januarja, ko se

Read More