NOVICE

Teden s svojo prvo tekmo začenjajo Krimove mladinke

S prvo tekmo se tudi za starejšo mladinsko ekipo začenja nova sezona, v kateri že nastopa osem od skupno 16 ekip Krimovega podmladka. Preostale ekipe mlajših deklic A in B bodo s prvimi tekmami državnega prvenstva začele v novembru. Krimove mladinke bodo danes, v ponedeljek, 16. oktobra gostile Koper, v soboto pa se bodo odpravile

Read More

Po visoki prednosti so se zatresle roke

Mlajše Krimove članice so odlično začele tekmo proti Kopru, nato pa so roke postale nenatančne in obalna ekipe je prišla do novega para točk, 27:31. Še druga zaporedna domača tekma se je za domače rokometašice začela odlično, povedle so z 7:2 in prisilile gostujočo klopv prvo minuto odmora. Po njej so koprske rokometašice zaigrale bistveno

Read More

Pred vrati drugi turnir Ježev kup 2017

Kozarska Dubica je znova prizorišče Ježev kupa. Organizatorji so se namreč odločili, da tekmovanje razdelijo v dva dela in tudi tokrat ne gre brez mladih Krimovk. Dve ekipi bosta nastopili v kategoriji 2004/05. Prvi septembrski vikend je v Dubico privabil nekoliko starejše ekipe, predstavili sta se ekipi kadetinj in starejših deklic. Slednje so osvojile tretje

Read More

Pogum ob koncu tekme premalo za točko ali dve

Za prvo ekipo so svojo prvo tekmo v novi sezoni odigrale tudi mlajše članice. Ljubljana je proti Celju izgubila s 31:33, a, vsaj v drugem polčasu, prikazala odlično igro. Tudi v drugem kolu bodo Ljubljančanke igrale doma, gostile bodo Koprčanke. Za pomlajeno člansko ekipo, ki je v celoti sestavljena iz rokometašic, ki nastopajo tudi v

Read More

Mlade članice v regionalni ligi stoodstotne

Mlajše članice so po visoki zmagi proti makedonski reprezentanci (42:22) slavile še proti domači Budućnosti. Kljub hudemu boju v obrambi, zmaga s 26:24 ni bila ogrožena niti za trenutek. Trdni obrambi nista dopustili veliko zadetkov. V deseti minuti so Ljubljančanke sicer bile v prednosti, a le minimalni (2:1). Šele v drugi polovici prvega polčasa se je

Read More

Odličen debi mladih rokometašic v regionalni ligi

S tekmo mlajših članic Krima Mercatorja se je začela nova sezona regionalne lige. Mlade Ljubljančanke so mlado makedonsko reprezentanco, premagale z rezultatom 42:22ova tekma jih čaka že jutri, v petek, 15. septembra, ob 17. uri se bodo pomerile proti Budućnosti. Mlade Krimovke niso imele veliko dela proti mladi makedonski reprezentanci, izenačeno je bilo le do

Read More

Paleta uvrstitev na prijateljskih turnirjih

Minuli konec tedna je bil za mlajše selekcija Krima Mercatorja še kako pester. Mladinke so gostovale na Dunaju, kadetinje in starejše deklice pa v Kozarski dubici. Najmlajše minirokometašice so osvojile odprti pokal Koroške. Mladinke, ki bodo v četrtek in petek v Črni gori odprle prvi turnir regionalne lige, so po finalnem porazu proti madžarskemu Ferencvarošu

Read More

Mlade rokometašice odhajajo na mednarodne turnirje

Konec tedna ne bo postregel le z Super pokalno tekmo prve ekipe, pač pa bodo nove mednarodne izkušnje pridobivale tudi njihove mlajše kolegice. Ekipa mladink, bo v kategoriji rojenih v letu 1998 in mlajših, na Centropa turnirju v sosednji Avstriji, kadetinje (2001) in starejše deklice (2003) pa bodo del prvega Ježev kupa v bosanski Kozarski dubici.

Read More

Sergeja Stefanišin v novo sezono z novo vlogo

Sergeja Stefanišin se z novo sezono podaja v nove izzive. Vratarka, ki jo verjetno pozna prav vsakdo, se bo preizkusila v vlogi trenerke vratarjev v vseh mlajših selekcijah. Ostaja pa tudi del prve ekipe Krima Mercatorja, ki jo v skupinskem delu Lige prvakinj čakajo tekme proti romunski Bukarešti, poljski Gdynii in danskemu Nykobingu. Prvo priložnost za

Read More

Tabor Savudrija 2017 se je končal prezgodaj

Več kot 100 mladih Krimovk se je vrnilo s športnega kampa v Savudriji. Športni teden, ki poveže vsa dekleta od mlajših deklic do kadetinj, je vsako leto prekratek. Številne dogodivščine, večerni dogodki in priprave na novo sezono minejo prehitro. Tudi letos so se mlade rokometašice spoznavale z rokometom na mivki in v travi, podale so